FAQ

FAQ

O WYDARZENIU

„HackJam” to połączenie takich projektów jak: „Game Jam” oraz Hackathon. „HackJam” to wydarzenie, dzięki któremu pasjonaci nowych technologii mają okazję stworzyć „na żywo” prototyp gry bądź aplikacji komputerowej w ciągu 24 godzin na temat podany przez organizatorów wraz z rozpoczęciem hackjamu. Tworzone projekty muszą być wykonane z użyciem ogólnodostępnych narzędzi deweloperskich do tworzenia aplikacji bądź gier, stanowić przedmiot pracy własnej zespołów, przy czym niedozwolone jest wykorzystywanie wcześniej przygotowanych materiałów, np. fragmentów kodu lub grafiki. Prace mogą zostać rozpoczęte dopiero z chwilą rozpoczęcia konkursu.

HackJam odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 17 listopada 2023 roku i zakończy następnego dnia o godzinie 17:00.

Nowa wersja Hackathonu „HackJam” odbędzie się w trzech miastach Polski: w Rzeszowie oraz we Wrocławiu.
Lokalizacje:

• Rzeszów: Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis – Jasionka, dokładny adres: Jasionka 954, 36-002 Jasionka
• Wrocław: Biuro Prime Bit przy ul. Kościuszki 17-19

Projekt skierowany jest do informatyków, studentów informatyki, programistów, osób związanych z rozwojem oprogramowania, a w szczególności grafików, twórców interfejsów oraz wszystkich osób związanych z branżą IT. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat i posiadać wiedzę programistyczną, własny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem potrzebne do stworzenia gry bądź aplikacji w 24 godziny. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodziców.

www.hackjam.com.pl
https://www.facebook.com/GameJamRzeszow
https://discord.gg/7tbQfaXtA6

Nagrody regionalne #HackJam2023
3 miejsce: 2 500 zł
2 miejsce: 7 500 zł
1 miejsce: 15 000 i kwalifikacja do konkursu globalnego

Nagroda Ogólnopolska (Bonus):
w tym etapie biorą udział projekty, które zdobyły pierwsze miejsca: tj. I miejsce za projekt stworzony we Wrocławiu oraz I miejsce za projekt stworzony w Rzeszowie. Spośród tych projektów zostanie wyłoniony główny zwycięzca, który otrzyma dodatkowy bonus pieniężny w wysokości 10 000 zł.

Tak, musisz mieć ze sobą własny sprzęt i oprogramowanie, które będziesz potrzebował do stworzenia gry bądź aplikacji.

Jeden zespół może liczyć od 1 do maksymalnie 5 osób.

Do wyboru będzie 5 tematów na aplikację lub grę, w których motywem przewodnim będzie sztuczna inteligencja. Tematy zostaną ogłoszone podczas oficjalnego rozpoczęcia wydarzenia.

Tak! Projekty będą udostępnione do pobrania na stronie hackjam.com.pl w zakładce gry/aplikacje tuż po wydarzeniu (plik exe, krótki opis, screenshot oraz linki do autorów).

Technologia jest dowolna, mile widziane projekty w Unity i flutter.

Bilety dostępne na: https://app.evenea.pl/event/hackjam2023/

TOP